$(function() { $('.scroll-pane').jScrollPane();


 
0026_2821-3.jpg
 
0031-16288-1.jpg
 
 
0041-51218-2.jpg
 
0032-6358-1.jpg


Яка біжутерія повністю відповідають весільному або вечірній сукні? Таке питання з'являється майже у кожної нареченої.

У нашому салоні весільні аксесуари представлені широким асортиментом. Весільні прикраси найважливіший завершальний штрих весільного образу нареченої. Діадеми це шикарний весільний аксесуар, що надає витонченість і величавість нареченій. Такі весільні прикраси як діадеми якнайкраще підійдуть під весільні сукні.

По-перше, варто переглянути варіанти весільних аксесуарів, які зосередять увагу на декольте. Якщо у вас сукня з глибоким вирізом, ви можете заповнити його великим намистом з кулоном, вибравши відповідну довжину. Кольє у вигляді плетеного ланцюжка доречно, коли обробка на сукні нареченої складається в основному з мережива, а підвіска з прозорим каменем не повинна переважати за розміром фаланги пальця.

Якщо ж вінчальна сукня зшита з атласу або іншої гладкої блискучої тканини, якнайкраще підійдуть перли. Славу ідеального аксесуара для весілля йому принесло матове сяйво: білий, рожевий або кремовий, він вигідно відтіняє шкіру. Кращий результат відповідності Ви отримаєте, надівши прикрасу, яка м'яко повторює лінію шиї. Це може бути перлинне кольє типу чокера, спереду схоже на ажурну стрічку середньої ширини.

Модель, з якою Ви ніколи не помилитеся, це намисто з підвіскою у вигляді грушовидної перлини, що підтримує традиції романтичного ретро–стилю.

Дуже елегантне перлинне кольє з двох-трьох ниток вимагає стриманих по стилю перлинних сережок. Це поєднання є кращим, якщо волосся підняте і причесане в класичному стилі, а вінчальний наряд, без бретелей або з неглибоким вирізом, включає весільний палантин. Тоді така стильна прикраса гідно прикрасить весільну сукню, надавши акцент верхньої частини наряду.

Моделі весільної біжутерії з кулоном, у свою чергу, не мають бути занадто довгими; щоб коштовності не затьмарити собою весільна сукня, варто віддати перевагу намисту з дрібними стразами.

Весільні аксесуари можуть бути у вигляді корони, метелика, гребеня або витонченого обруча. Кожна наречена повинна вибрати діадему, відповідну її весільному образу. Весільна діадема може з'єднуватися з фатою.

Наші весільні прикраси ви зможете ще не раз одягнути і передати у спадок вашим дітям.


Контакты

г. Київ, м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького 10

Телефон:(093) 354-96-69; (097) 354-96-69; (066) 179-24-04

Email: diona.wedding.salon@gmail.com

Час роботи: ПН - ВС: 11:00 до 20:00