$(function() { $('.scroll-pane').jScrollPane();


Італійські сукні Сolet в Києві

Фото італійських весільних суконь фірми Сolet викличуть захоплення у нареченої яка не хоче традиційне, класичне, біле весільне плаття. Моделі весільних суконь цього бренду розраховані на наречену, яка в свій "найщасливіший" день хоче виглядати яскраво, стильно, сексуально, модно і неординарно.

Новий погляд, бачення і подача, повітряні тканини, делікатне мереживо м'які силуети, різноманітність кольорів і відтінків - ось, що відрізняє колекції весільних суконь 2020 цього бренду.

Купити італійську весільну сукню в Києві фірми Сolet можна в нашому салоні, але щоб наші професійні консультанти приділили вам час для ретельної і неквапливої ​​примірки узгодьте ваш візит заздалегідь, попередньо записавшись.

Примірка триває в середньому від 1-1.5 години.

Записатись на примірку ви можете по тел: ☎ (097) 354-96-69; ☎ (093) 354-96-69;

Також, зверніть вашу увагу на те, що в нашому салоні є послуга корекції весільного, вечірнього та випускної сукні.

У нас найповніший каталог італійських весільних суконь в Києві

Як правило, італійські весільні сукні мають ідеальний крій, витонченість лекал роблять посадку сукні по фігурі бездоганною, але передвесільна метушня, хвилювання, рішення багатьох організаційних моментів забирає багато сил і енергії, дуже часто в такому ритмі майбутня наречена худне або переживаючи такі хвилювання поправляється. В результаті, придбане заздалегідь плаття, не сідає за фігурці.

У нашому салоні працюють професійні майстри які зроблять підгонку суконь будь-якої складності. Ми допоможемо посадити модель точно по вашій фігурці, відкоректуємо довжину вироби по висоті каблучка, ушьем або розставимо корсет до потрібного розміру, при бажанні додамо рукав, поглибимо або задекоруємо спинку, змінимо довжину шлейфа і багато іншого.

У нашому весільному салоні можна замовити реставрацію, підгонку і видозміну сукні будь-якої складності. Ми зробимо все щоб в святковий день ви не відволікалися на таку деталь, як незручне плаття.

В середньому вартість підгонки 800 грн. - 2000 грн. все залежить від моделі плаття, тканин, з яких вона виготовлена, складності та часу роботи.

Весільні сукні колекції 2020-2021 року вже в салоні. Ціни на весільні сукні Collet знижені, поспішайте, кількість обмежена.Контакты

г. Киев, м. Театральная, ул. Богдана Хмельницкого 10

Телефон:(093) 354-96-69; (097) 354-96-69; (066) 179-24-04

Email: diona.wedding.salon@gmail.com

Время работы: ПН - ВС: 11:00 до 20:00