$(function() { $('.scroll-pane').jScrollPane();


Вартість весільних суконь Сouture 2020р. від 10000 грн. до 24000грн.

У колекції цього бренду переважна більшість моделей в стилі рік, такі силуети уособлюють витонченість, жіночність, сексуальність і елегантність.

Кожна дівчина мріє в день весілля постати у вигляді стильної і шикарною нареченої. Ви зможете здійснити цю задумку вибравши весільну сукню «русалка», саме такий фасон ідеально підкреслить вашу фігуру.

Історичний момент

Весільні сукні годе, незважаючи на не згасаюче стильну сучасність, корінням своєї історії йдуть в далеку вікторіанську епоху. В ті часи модниці носили облягаючі сукні оригінального крою, що розходяться в клёше від лінії колін. Уже пізніше, до середини XX століття, весільна сукня, що нагадують своїми обрисами букву А чи риб'ячий хвіст, ввів в свою колекцію Діор, а за ним і багато інших світових кутюр'є - Унгаро, Живанши і Ів Сен Лоран.

Варіації на «риб'ячу» тему

Немає ніяких сумнівів, що образ нареченої - це відображення її внутрішнього світу, трепетних переживань і закоханого духу. Так, і весільне плаття «рибка» може бути різним і унікальним, подібно йде під вінець щасливиці. Його шиють як з повітряних і легких тканин з додаванням вишуканого мережива і вишивки, так і бути більш щільним, створюючи якийсь ефект корсета.

У весільній сукні годе можливі варіації дизайну, як у верхній, так і нижній частині. Відкриті плечі або закриті мереживні рукави, розбіжність від лінії колін клинами або м'який перехід від лінії стегон - все залежить від побажань нареченої. Дуже ефектно і граціозно виглядає шлейф, елегантно подовжує риб'ячий хвіст. Для мереживного плаття підійде шлейф, розшитий мереживом, а в інших варіаціях цікаво заграє обробка дрібними каменями.

Важливим аспектом в підборі такого шлюбного вбрання є фігура прекрасної обраниці.

Тут варто звернути увагу, що весільну сукню «русалка» робить акцент на вигинах стегон, підкреслює стрункість талії. Але, при правильному підборі тканини і грамотному крої можна добитися дивовижних результатів. Наприклад, використання яскравого пояса може відмінно приховати недоліки фігури і підкреслити її гідності. Крім того, об'ємний пояс може стати відмінною можливість проявити фантазію і креативність, прикрасивши його квітами, великими каменями або оригінальними аплікаціями.

Купити весільні сукні в стилі рибка можна в нашому салоні, але попередньо узгодьте, будь ласка ваш візит заздалегідь.

Записаться на примерку вы можете по тел: ☎ (097) 354-96-69; ☎ ‎(093) 354-96-69;Контакты

г. Киев, м. Театральная, ул. Богдана Хмельницкого 10

Телефон:(093) 354-96-69; (097) 354-96-69; (066) 179-24-04

Email: diona.wedding.salon@gmail.com

Время работы: ПН - ВС: 11:00 до 20:00