$(function() { $('.scroll-pane').jScrollPane();


Розкішні Mori Lee сукні в Києві

Весільні салони не запропонують вам такого поєднання: кількості, якості, вибору, і вартості весільних суконь, як наш весільний магазин.

Враховуючи увесь наш досвід і знання, а ми працюємо більше 10 років, брали участь і відвідували величезну кількість зарубіжних виставок, працювали з різними країнами і різними брендами, не з чуток знаємо як зсередини виглядають "імениті" дорогі бренди, узявши до уваги усі нюанси, тонкощі і побажання наречених при виборі сукні, ми відібрали кращий бренд для робота в наш салон.

Одним з таких брендів, являється фірма МoriLee це відомий у всьому світі американський бренд створює більше за півстоліття прекрасні весільні і вечірні вбрання.

Весільні сукні Mori lee по королевски розкішні, витонченість деталей, ручна вишивка, ідеальний крій і продуманість до дрібниць це ті незмінні критерії якими керуються фірма створюючи нову колекцію.

Наші весільні сукні, порадують вас найприємнішими цінами, оскільки ми працюємо з цією фірмою на пряму без дистриб'юторів і посередників.

Важливо помітити, що купуючи навіть найрозкішнішу весільну сукню, потрібно враховувати безліч чинників : особливості фігури, цветотип, місце проведення урочистості і багато що інше, наші досвідчені і ввічливі продавці консультанти допоможуть вам зорієнтуватися і дадуть рекомендації, які деталі виграшно розставлять акценти в образі, зробивши його завершеним і гармонійний.

З великим задоволенням допоможемо вам вибрати ТЕ ЄДИНЕ і САМА КРАЩА весільна сукня.

Записатись на примірку ви можете по тел: ☎ (097) 354-96-69; ☎ ‎(093) 354-96-69;Контакты

г. Киев, м. Театральная, ул. Богдана Хмельницкого 10

Телефон:(093) 354-96-69; (097) 354-96-69; (066) 179-24-04

Email: diona.wedding.salon@gmail.com

Время работы: ПН - ВС: 11:00 до 20:00