$(function() { $('.scroll-pane').jScrollPane();


Ціна весільної сукні 2020 Private Label від 8000 грн. до 20000 грн.

«Как много девушек хороших», співається в старій пісні. Особливо дух захоплює, від чарівності красунь, в період підготовки до весілля. Молодим модницям не позичати почуття смаку: вони точно знають бренди сучасної текстильної промисловості, знають наскільки велике значення того чи іншого декору для весільного плаття.

Для будь-якої нареченої весілля - подія на все життя. І у кожної дівчини є свої уявлення про те, як вона повинна виглядати в цей урочистий день. Деякі з самого дитинства зберігають в собі мрії і уявлення про власне весільному вбранні. Одні бачили його в дитячих казках, інші - на дитячих малюнках, треті - змогли самі зробити збірний образ нареченої і зберігати його в своїх фантазіях.

Сьогодні здійснити всі ці мрії абсолютно реально, і наш салон весільних суконь з великою радістю допоможе вам це зробити.

Сучасні дизайнери не перестають дивувати нас новими моделями, прогресивним підходам до функціоналу весільного вбрання. Не тільки за кордоном, сьогодні і в Україні, можна зустріти унікальні дизайнерські роботи від світових брендів, де поєднання класичного стилю з сучасним модерном універсальні і гармонійні.

Спектр вибору для сьогоднішньої нареченої великий і різноманітний. На його тлі нескладно вибрати весільні сукні. Україна каталог своєї весільної індустрії розробила на найвищому рівні. Сьогодні без зусиль можна не тільки у фірмовому магазині, але і в інтернеті купити весільні сукні. Україна має в своєму розпорядженні величезною майданчиком для їх реалізації, як від провідних світових брендів, так і від сучасних приватних модельєрів.

Цілком демократична і цінова політика на весільні сукні. Україна недорого реалізує не тільки розкішні вбрання для наречених, а й лінійку весільних аксесуарів, які надають кожному образу індивідуальність, шарм і чарівність.

Щоб придбати ексклюзивні моделі вбрання для нареченої, варто знати деякі секрети, які таять в собі весільні сукні. Україна в цьому сенсі найбільш лояльна до споживчого попиту і при покупці виробу не буває формального підходу.

Навпаки, кожна наречена - неповторна, тому підхід до реалізації наряду індивідуальний. Тут дуже важливо в повній мірі об'єктивно оцінити достоїнства кожної фігури, щоб за допомогою урочисто наряду підкреслити її кращі риси або приховати невеликі недоліки.

Чудовою наречену робить саме весільну сукню.

Україна 2020 рік представляє, роком майданчики для популяризації найбільш професійних будинків моделей і шкіл весільної текстильної промисловості.

Весільні сукні в Україні, ціни на які по кишені навіть бюджетному покупцеві це можливість втілити мрію кожної нареченої і зробити її весільний образ - казковим.

Великий вибір весільних суконь в Києві від кращих світових дизайнерів в нашому салоні, приходьте у переконайтеся самі!

Записатись на примірку ви можете по тел: (097) 354-96-69; (093) 354-96-69; (066) 179-24-04

 Контакты

г. Киев, м. Театральная, ул. Богдана Хмельницкого 10

Телефон:(093) 354-96-69; (097) 354-96-69; (066) 179-24-04

Email: diona.wedding.salon@gmail.com

Время работы: ПН - ВС: 11:00 до 20:00