$(function() { $('.scroll-pane').jScrollPane();


Прокат весільних суконь Київ

У нашому весільному салоні ви зможете легко вибрати вподобане весільне плаття, повністю приміряти його, і оформити прокат на досить хороших умовах.

Ми розуміємо, що прокат весільних суконь та аксесуарів - це дуже зручна і своєчасна послуга. Розумні і розважливі люди знають, що для підготовки і проведення відмінною весілля необхідні пристойні кошти не тільки для шикарного одягу молодят, але і купи інших важливих речей і послуг. Тому наш весільний салон допоможе майбутній нареченій чудово виглядати і не дуже обтяжити бюджет. Крім того, після весілля вам не потрібно буде витрачати додаткові кошти на хімчистку, і ламати голову, кому продати куплене плаття.

Існують прикмети і забобони з приводу того, що не можна одягати весільну сукню, вже одного разу використане, або після весілля необхідно зберігати плаття для щасливого і довгого шлюбу. На жаль, а може, на щастя, ці забобони поступово відходять у небуття, так як в сучасному суспільстві люди більш практичні і менш забобонні.

Весільна сукня прокат Київ

Значний каталог весільних, вечірніх, коктейльних суконь і аксесуарів здатні втілити в життя будь-які ваші бажання. Практично всі моделі суконь виконані в єдиному екземплярі, тому можете не сумніватися, на весіллі або будь-якому іншому святі ви будете незрівнянні і неповторні.

У нашому салоні безперервно діють спеціальні акції та знижки для постійних клієнтів. Кваліфіковані й досвідчені консультанти нашого весільного салону із задоволенням підберуть вам плаття і необхідні аксесуари, які будуть чудово поєднуватися, а ви - чарівно і чарівно в них виглядати.

Для того щоб забрати вподобане сукню в той же день і не хвилюватися, що хтось ще його буде використовувати, зовсім не потрібно вносити заставу за збереження речі. Досить оплатити повну вартість прокату і відразу отримати сукню незалежно від дати вашого весілля.

Оренда весільних суконь Київ

Практично всі весільні салони надають можливість взяти весільну сукню напрокат Київ.

Прокат весільних суконь в Києві - незамінна послуга для практичних і розважливих людей, які звикли детально розписувати свій бюджет і строго його дотримуватися. Але навіть самі обачні люди хочуть виглядати розкішно і неповторно в один із найурочистіших днів свого життя - в день весілля.

Майбутня наречена або наречений мають повне право висувати високі вимоги до якості одягу і різноманітності пропонованої колекції. І багато вітчизняних весільних салонів прагнуть задовольняти потреби вимогливих споживачів, прагнучи відповідати міжнародним стандартам.

Наш весільний салон пропонує зразковий перелік умов послуги весільну сукню напрокат Київ
Замовлення весільну сукню напрокат Київ потрібно робити заздалегідь - визначається дата замовлення.
При великому бажанні, для спокою, сукню можна забронювати.
Ціна прокату весільного плаття становить 50% -70% ціни його продажу.

Записатись на примірку ви можете по тел: ☎ (097) 354-96-69; ☎ (093) 354-96-69;

Ціна прокату весільних суконь: 6000 грн - 13000 грнКонтакты

г. Киев, м. Театральная, ул. Богдана Хмельницкого 10

Телефон:(093) 354-96-69; (097) 354-96-69; (066) 179-24-04

Email: diona.wedding.salon@gmail.com

Время работы: ПН - ВС: 11:00 до 20:00