$(function() { $('.scroll-pane').jScrollPane();


Брендові весільні сукні в Києві

У нашому салоні представлений широкий вибір брендових суконь від кращих виробників, які відомі всьому світу не тільки завдяки своєму таланту, а й різноманітністю дизайнерських ідей, високій якості пошиття і бездоганності, уважності до кожної деталі.

Наш салон весільних суконь в Києві з радістю пропонує вам безліч і різноманітність вибору моделей. У нас ви зможете приміряти на себе дорогі весільні сукні і самі різні образи. Який стиль весільного плаття виберіть Ви?

Брендові весільні сукні дуже сильно відрізняються один від одного, адже одні дизайнери втілюють голлівудський шик, сексуальність, зухвалість, сміливість, а другі надихаються романтичними силуетами, створюють невинні, цнотливі образи, або як втілення царственности, пропонують вашій увазі розкішні, шикарні богемні вбрання, з великою кількістю вишивки та декору. Подумайте, в якому образі Ви хочете постати перед здивованими гостями і своїм Улюбленим.

Кожна наречена хоче бути чарівною і захоплювати всіх навколо з першого погляду, але в першу чергу дизайнерське весільне плаття повинно відображати ваше внутрішнє я, вибираючи вбрання керуйтеся своїм внутрішнім відчуттям, своїм настроєм, темпераментом, своїм характером.

Не дивно що в гонитві за своєю мрією дівчини витрачають десятки годин, обходячи кращі весільні салони Києва, гортаючи сотні журналів, розглядаючи тисячі фото з сайтів весільної моди, адже день весілля можна по праву назвати одним з найбільш важливих в житті будь-якої представниці прекрасної статі.

Ми відібрали для вас Найкрасивіші весільні сукні від визнаних законодавців моди у всьому світі, щоб наші наречені змогли приміряти і вибрати для себе розкішне, дороге весільну сукню в Києві.

Особливість дорогих суконь в тому, що після їх примірки на інші дивитися не хочеться, адже брендові весільні сукні в Києві захоплюють різноманіттям фасонів, розкішшю тканин, вишуканістю оздоблення і чарівною красою кожної моделі.

Ми з великим задоволенням допоможемо вам підібрати образ який підійде саме вам.

Узгодьте ваш візит заздалегідь, записавшись на примірку, яка триватиме 1 1,5 години.

Записатись на примірку ви можете по тел: ☎ (097) 354-96-69; ☎ (093) 354-96-69;Контакты

г. Киев, м. Театральная, ул. Богдана Хмельницкого 10

Телефон:(093) 354-96-69; (097) 354-96-69; (066) 179-24-04

Email: diona.wedding.salon@gmail.com

Время работы: ПН - ВС: 11:00 до 20:00